Buldogi francuskie Lady Gagi odzyskane po kradzieży podczas strzelaniny

Lady Gaga, buldogi francuskie
Lady Gaga, buldogi francuskie

Dwa psy będące własnością Lady Gagi, pokazane w 2018 roku, zostały przekazane policji w Los Angeles.

Policja w piątek wieczorem odzyskała dwa francuskie buldogi należące do Lady Gagi, które zostały skradzione przez dwóch mężczyzn, którzy w środę wieczorem postrzelili w klatkę piersiową opiekuna wyprowadzającego psy.

Kapitan Jonathan Tippet, który kieruje wydziałem kradzieży i zabójstw Departamentu Policji w Los Angeles, powiedział, że kobieta weszła z psami na posterunek wydziału olimpijskiego około 18:00 w piątek. Powiedziała, że ​​wierzy, że należą do Gagi.

Detektywi przydzieleni do sprawy i przedstawiciele Gagi udali się na posterunek i potwierdzili, że psy są zwierzętami piosenkarki.

Okazało się, że kobieta, której Tippet nie wymienił nazwiska, nie była zamieszana w napad, ani nie była powiązana z napastnikami, chociaż kapitan ostrzegł, że śledztwo wciąż trwa.

„Nie chcę wdawać się w żadne dyskusje o niej ani o tym, gdzie faktycznie znajdowały się psy” – powiedział Tippet. „Podajemy bardzo mało informacji na ten temat, ponieważ jest to dochodzenie w toku i martwimy się również o jej bezpieczeństwo”.

Psy zostały skradzione w bezczelnym, brutalnym ataku w Hollywood. W środę o 21:40 dwóch mężczyzn wyskoczyło z białego sedana na 1500 przecznicy North Sierra Bonita Avenue i zażądało, aby opiekun wyprowadzający sy Gagi, Ryan Fischer, przekazał im trzy francuskie buldogi.

“Odpuść sobie!” – krzyknął jeden z mężczyzn, zgodnie z materiałem filmowym z incydentu uzyskanym przez The Times.

“Pomóż mi!” Fischer wrzasnął. Kiedy walczył ze złodziejami, jeden z nich strzelił mu raz w pierś. Napastnicy złapali dwa z trzech psów i odjechali sedanem, opisanym przez policję jako Nissan Altima.

“O mój Boże. Pomóż mi!” wrzasnął Fischer. “Pomóż mi. Zostałem postrzelony. Zostałem postrzelony. O mój Boże.”

“Dzwonimy pod numer 911!” krzyknął sąsiad.

“Wykrwawiam się “- powiedział Fischer. Został zabrany do Centrum Medycznego Cedars-Sinai i oczekuje się, że przeżyje.

Carlos Pantoja, 29 lat, który opisał, że był świadkiem strzelaniny ze swojego ganku i dzwonił pod numer 911, powiedział, że napastnicy wyraźnie celowali w buldogi francuskie, kiedy byli obok opiekuna psów.

“Mieli motyw i nie obchodziło ich to” – powiedział Pantoja.

Gaga nazwał Fischera bohaterem i podziękował mu za to, że ryzykował życie „by walczyć o naszą rodzinę”.

Piosenkarka zaoferowała nagrodę w wysokości 500 000 dolarów za powrót psów, bez zadawania pytań. Tippet odmówił omówienia nagrody, ale powiedział, że przedstawiciele Gagi byli w kontakcie z kobietą, która oddała psy, spotykając się z nią na stacji olimpijskiej.

Tippet powiedział, że detektywi nie zidentyfikowali jeszcze napastników, którzy pozostają na wolności.

„Nadal mamy do wykonania pracę” – zauważył.

Steve Soboroff, członek Komisji Policji w Los Angeles, napisał na Twitterze, że po odzyskaniu buldoga francuskiego muzyka „uzyskajmy tę samą publiczną pomoc w znalezieniu strzelca i jego wspólników”.

Każdy, kto ma informacje o incydencie, jest proszony o kontakt telefoniczny z detektywami ds. Rabunków i zabójstw pod numerem (213) 486-6840.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Głos Zabrza i Rudy Śląskiej: Zabiła go szczepionka?

Next Article
Lady Gaga, buldogi francuskie

Lady Gaga zapłaci 97,500 dolarów rachunków medycznych za opiekuna psów po tym, jak został postrzelony przez złodziei

Related Posts
Total
0
Share