Lady Gaga zapłaci 97,500 dolarów rachunków medycznych za opiekuna psów po tym, jak został postrzelony przez złodziei

Lady Gaga, buldogi francuskie
Lady Gaga, buldogi francuskie

Lady Gaga zapłaci rachunki za leczenie w wysokości 97 500 dolarów swojego pomocnika Ryana Fischiera, który został postrzelony przez złodziei, którzy ukradli jej dwa buldogi francuskie.

Gaga czuje się strasznie z powodu tego, co stało się z Ryanem i chce mieć pewność, że jest pod dobrą opieką.

Anonimowa osoba powiedziała, że Lady Gaga również chciała zrekompensować Fischierowi utraconą pracę i „życzy mu szybkiego powrotu do zdrowia”.

„Absolutnie go uwielbia i jest mu na zawsze wdzięczna za jego odwagę”.

Oczekuje się, że Fischier, który pozostaje w szpitalu, w pełni wyzdrowieje, poinformowała jego rodzina.

„Ryan otrzymuje teraz nadzwyczajną opiekę w szpitalu, a jego lekarze oczekują, że w pełni wyzdrowieje. Nie możemy wyrazić wdzięczności, aby podziękować wszystkim ratownikom, pielęgniarkom i lekarzom, którzy tak niestrudzenie pracowali, aby opiekować się Ryanem ”- powiedziała jego rodzina.

„Oczywiście chcemy również podziękować Lady Gadze, która od samego początku okazała tylko nieustanną miłość i troskę o Ryana i naszą rodzinę” – powiedziała rodzina Fischiera.

„Ryan kocha Gustavo i Koji tak samo jak Lady Gaga; więc przyłączamy się do jej prośby o ich bezpieczny powrót”

Według raportów tajemnicza kobieta, która w piątek znalazła w Los Angeles skradzione buldogi francuskie Lady Gagi, natknęła się na szczenięta przywiązane do tyczki.

Źródła organów ścigania powiedziały, że kobieta była dobrym Samarytaninem, który rozpoznał psy z doniesień medialnych na temat napadu, w którym postrzelono wyprowadzającego psy.

Skontaktowała się z adresem e-mail udostępnionym w mediach społecznościowych przez Lady Gagę i polecono jej udać się na najbliższy posterunek policji.

Źródła podały również, że aktorka „z radością” dotrzyma obietnicy nagrody i zapłaci kobiecie 500 000 dolarów.

Lady Gaga nie skomentowała jeszcze powrotu psów, ale podobno płakała, gdy dowiedziała się, że zostały bezpiecznie znalezione.

Ojciec Lady Gagi, Joe Germanotta, twierdzi, że dwaj podejrzani, którzy ukradli psy piosenkarki i postrzelili ich opiekuna, powinni zostać oskarżeni o napaść i usiłowanie zabójstwa

Joe Germanotta rozmawiał z Fox News w sobotę rano, zaledwie kilka godzin po tym, jak policja w Los Angeles ogłosiła, że ​​dwa buldogi francuskie zostały odzyskane bez szwanku.

Jakaś kobieta przywiozła psy na komisariat policji olimpijskiej LAPD, na północny zachód od centrum miasta, około godziny 18, powiedział kapitan Jonathan Tippet, dowódca elitarnego wydziału ds. Rabunków i zabójstw.

Jej tożsamość i miejsce, w którym znaleziono psy, nie zostaną ujawnione ze względu na jej bezpieczeństwo i z powodu trwającego śledztwa, podało LAPD.

„Chcę, żeby ich zatrzymano, żeby sądzono ich o napaść i usiłowanie zabójstwa” – powiedział Germanotta w sobotę rano o napastnikach.

Fischer został zabrany do szpitala, ale obecnie jest w stabilnym stanie. Jego obrażenia zostały zdjagnozowane jako nie zagrażające życiu.

Podejrzanymi w napadzie i strzelaninie są dwaj czarni mężczyźni, których wiek szacuje się na 20-25 lat, poinformowali gliniarze.

Detektywi z wydziału zabójstw z LAPD zapewniali opinię publiczną, że „będą kontynuować dochodzenie, aby upewnić się, że osoby odpowiedzialne zostaną ostatecznie aresztowane i postawione przed sądem”.

W piątek ukazało się wstrząsające nowe nagranie z chwili, gdy Fischer został postrzelony na ulicy przez napastników, którzy następnie porwali jej ukochane zwierzaki i zostawili go wijącego się z bólu.

Wideo zostało nagrane kamerą sąsiada w pobliżu Sierra Bonita Avenue w West Hollywood, gdzie Fischer wyprowadzał trzy psy, kiedy został nagle zaatakowany na ulicy o 22:00 w środę wieczorem.

„Wciąż cię kocham Ryan Fischer, zaryzykowałeś życie, by walczyć o naszą rodzinę. Jesteś wiecznym bohaterem ”- powiedziała Lady Gaga w poście na Instagramie.

Gaga jest wstrząśnięta przez incydent. Pozostaje zaszyta w swoim pokoju hotelowym w Rzymie, gdzie kręci nowy film, dla Gucci.

„Czuje się trochę bezradna, ponieważ jest daleko we Włoszech, ale robi wszystko, co w jej mocy i modli się za Ryana, Kojiego i Gustavo” – informuje anonimowa osoba.

Eksperci z organów ścigania skrytykowali piosenkarkę oferującą pieniądze.

Mówią, że może to nie tylko zagrozić śledztwu, ale także stworzyć rynek dla oportunistycznych przestępców, którzy będą atakować i porywać celebrytki, a następnie zwracać je w zamian za atrakcyjne nagrody.

Zaledwie sześć dni temu Fischer opublikował wideo na Instagramie, na którym śpiewa dla szczeniąt Gagi i oznaczył oficjalną stronę Instagramu Miss Azji. Wcześniej publikował zdjęcia psów przy wielu innych okazjach.

Buldogi francuskie są bardzo poszukiwane i można je sprzedać w cenie od 3000 do 5000 USD.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Lady Gaga, buldogi francuskie

Buldogi francuskie Lady Gagi odzyskane po kradzieży podczas strzelaniny

Next Article

Prezydent Tanzanii mówi, że obywatele w jego kraju nie będą świnkami doświadczalnymi w próbach szczepień COVID

Related Posts
Total
0
Share