Czeska mikrobiolog Soňa Peková twierdzi, że szczep koronawirusa drugiej i trzeciej fali został sztucznie zmodyfikowany

Według Soňa Peková szczepionka COVID-19 może nie zadziałać na mutację brytyjskiego koronawirusa i nie jest pewne, co szczepionka zrobi za pięć do dziesięciu lat. Przyznała też, że nie zostanie zaszczepiona.

Czeska mikrobiolog powiedziała w wywiadzie dla Reflex:

Nie sądzę, żeby szczepionka zadziałała. Została opracowana przeciwko czemuś, czego już tu nie ma. Niektórzy mówią, że jego szczepionka zadziała na brytyjską odmianę, ale śmiem w to wątpić.
Opiera się to głównie na tym, ile znaczących mutacji niesie ten brytyjski szczep i jak duża jest heterogeniczność (różnorodność sekwencji) między szczepami. Szczepionki, które już istnieją, mogą mieć problem ze szczepami, które obecnie tu krążą.

Rozumie, że firmy farmaceutyczne bardzo krwawią i potrzebują zwrotu inwestycji. Powiedziała również, że nie ma wystarczającego doświadczenia w medycynie ze szczepionkami modyfikowanymi genetycznie w tak rewolucyjnym projekcie jak szczepionki na koronawirusa.

„Nie znamy ich długoterminowego profilu bezpieczeństwa. Nie bałbym się tak wielu natychmiastowych efektów, ale takich, które mogą wystąpić za pięć do dziesięciu lat. Jeśli ktoś ma trzydzieści lat, może to być ryzyko. Nie zaszczepię się”- powiedział mikrobiolog.

Według niej to, co krążyło i krąży jesienią i zimą to inne szczepy, inne wirusy, które nie są potomkami wiosnennego wirusa.

Według niej każda fala była spowodowana innym, nowym wirusem i nie ma nic wspólnego ze sprężyną (wirusem), która zniknęła. A brytyjska mutacja to już czwarty szczep z rzędu.

„Wiosenny wirus był pierwszy, drugi we wrześniu, trzeci w grudniu, a nowy, brytyjski, jest czwartym. Prawie przesadziłbym, mówiąc, że był to SARS-CoV-2 wiosną, SARS-CoV-3 we wrześniu i SARS-CoV-4 w grudniu aż do teraz ”.

„A brytyjska mutacja powinna się nazywać SARS-CoV-5. Każda fala zachowuje się klinicznie trochę inaczej, wirus ma inny genom, inny program, zgodnie z którym jest napisany, „sprecyzował Peková.

„Gdyby druga lub trzecia fala pochodziła z pierwszej, widzielibyśmy mutacje, które wirus wychwycił w czasie w wirusach drugiej i trzeciej fali. Ale tak nie jest. Nie mam pojęcia, skąd się wzięli ”- powiedziała Peková.

„Ale to coś innego. I nie wiem, gdzie jest jaskinia, z której lecą ”- zauważył mikrobiolog, dodając, że wirusy są według niej sztucznie modyfikowane.

„Moje przesłanie nie zmieniło się od wiosny: znajdź jaskinię, z której leci, zamknij ją, zamknij jej pracowników i zarząd. Wielu twierdzi, że powinniśmy przygotować się na kolejną pandemię. Mój Boże, w żadnym wypadku. Nie może to stanowić precedensu ”- powiedziała Peková w wywiadzie.

Jednocześnie dodała, że ​​wirus nie zachowuje się wcale tak, jak zachowują się naturalne izolaty.

„Wykracza poza wszystko, co kiedykolwiek widzieliśmy. Pochodzi z nietoperza i został zmodyfikowany, aby zarażać ludzi ”- powiedziała Peková.

„Po prostu bądźmy czujni, kontynuujmy testowanie i obiektywizowanie tego, co dokładnie dzieje się w danym momencie” – podkreślił mikrobiolog.

Jak donosi GreatGameIndia w zeszłym roku, chińscy urzędnicy usunęli 300 badań Batwoman Shi Zhengli ze ściśle tajnego laboratorium w Wuhan, powiązanych z początkami COVID-19. Szczegóły ponad 300 badań, w tym wielu chorób przenoszonych ze zwierząt na ludzi, nie są już dostępne.

W zeszłym roku grupa medialna Caixin z siedzibą w Pekinie opublikowała szokujący raport, że Prowincjonalna Komisja Zdrowia i Medycyny Hubei nakazała zniszczenie próbek koronawirusa.

Pięć lat temu włoska państwowa firma medialna Rai – Radiotelevisione Italiana ujawniła te chińskie eksperymenty z wirusami.

Film, który został wyemitowany w listopadzie 2015 r., Pokazał, jak chińscy naukowcy przeprowadzali eksperymenty biologiczne na wirusie powiązanym z SARS, uważanym za koronawirusa, pochodzącym od nietoperzy i myszy, pytając, czy warto było ryzykować, aby móc zmodyfikować wirus na zgodność z organizmami ludzkimi.

Osobą, która zatuszowała te biologiczne eksperymenty i zaaranżowała mit naturalnego pochodzenia COVID-19, jest Peter Daszak.

Prezes EcoHealth Alliance, Peter Daszak, jest tym, który zaaranżował mit, że COVID-19 ma naturalne pochodzenie.

E-maile otrzymane przez US Right to Know pokazują, że oświadczenie w The Lancet autorstwa 27 wybitnych naukowców zajmujących się zdrowiem publicznym potępiające „teorie spiskowe sugerujące, że COVID-19 nie ma naturalnego pochodzenia” zostało zorganizowane przez pracowników EcoHealth Alliance.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Aberdeen, Szkocja, policja

Aberdeen, Szkocja; Policja szturmuje dom i powala rodziców na oczach dzieci

Next Article
chiny, egzoszkielety

Chiny wysyłają super żołnierzy z egzoszkieletem na sporną granicę w Himalajach

Related Posts
Total
0
Share