Mistrz boksu Marvin Hagler nie żyje po otrzymaniu eksperymentalnej „szczepionki”

Były mistrz świata w boksie wagi średniej i legenda Marvin Hagler zmarł 13 marca 2021 w wieku 66 lat.

Jego żona, Kay G. Hagler, ogłosiła śmierć na stronie Marvellous Marvin Hagler FAN CLUB na Facebooku:

Przepraszam za bardzo smutne ogłoszenie. Niestety, dzisiaj mój ukochany mąż Marvellous Marvin zmarł niespodziewanie w swoim domu w New Hampshire. Nasza rodzina prosi o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie. Pozdrawiam, Kay G. Hagler

Wcześniej w sobotę inna legenda boksu, Thomas „Hitman” Hearns, który walczył na ringu przeciwko Haglerowi w latach 80., poprosił fanów, aby modlili się za Haglera za pośrednictwem jego konta na Instagramie, ponieważ trafił na OIOM po eksperymentalnym zastrzyku COVID.

Prawdziwy wojownik. Módlcie się za króla i jego rodzinę … jest na OIOM-ie walczący ze skutkami szczepionki! Nic mu nie będzie, ale moglibyśmy wykorzystać pozytywną energię i modlitwę do jego pełnego wyzdrowienia!

Jeden z synów Haglera powiedział, że jego ojciec był hospitalizowany „po tym, jak doświadczył problemów z oddychaniem i bólów w klatce piersiowej w domu”.

Cztery godziny później rodzina została powiadomiona, że ​​zmarł. Przyczyna śmierci jest nadal nieznana… Nie jest również jasne, czy śmierć Haglera jest związana z COVID.

Jeśli przeszukasz teraz wiadomości na temat Marvina Haglera, zobaczysz, że prawie żadne z korporacyjnych mediów w USA nie wspomina nic o „szczepionce”.

Podobnie jak w przypadku innych znanych osób, które zmarły tuż po otrzymaniu eksperymentalnego zastrzyku COVID, takich jak Hank Aaron i Larry King , wydaje się, że kontrolowane przez farmację korporacyjne media podejmują duży wysiłek, aby ukryć te informacje przed opinią publiczną.

Jak długo korporacyjne media mogą ukrywać te zgony, które miały miejsce po eksperymentalnych zastrzykach z COVID?

Albo ważniejsze pytanie brzmi: jak długo opinia publiczna będzie nadal oglądać, czytać i słuchać mediów korporacyjnych, które są wyraźnie finansowane i kontrolowane przez CIA i miliarderów z Wall Street, którzy tak hojnie czerpią zyski ze szczepionek przeciwko COVID?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

„Wielki reset” obejmuje dietę człowieka: „mięso” GMO zastępujące mięso zwierząt

Next Article

Kilka krajów europejskich zakazuje stosowania szczepionki AstraZeneca

Related Posts
Total
0
Share