Mural ‘Baby Lives Matter’ naprzeciw kliniki Planned Parenthood

Baby Lives Matter
Baby Lives Matter

Działaczka antyaborcyjna namalowała na ulicy przed dwoma klinikami zdrowia kobiet w Charlotte w Karolinie frazę „Baby Lives Matter

Aktywiści z Charlotte w Północnej Karolinie szybko zatuszowali hasło antyaborcyjne na temat „Black Lives Matter”, malując na wierzchu „Twoje ciało twój wybór” i „BLM”.

Lokalna policja odpowiedziała na doniesienia o zdarzeniu w dwóch lokalizacjach, Planned Parenthood i A Preferred Women’s Health Centre i prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu.

Aktywiści antyaborcyjni już wcześniej celowali w te kliniki, a 2 tyś protestujących pojawiło się w A Preferred Women’s Health Centre w 2016 r. Niedawno protestujący poza kliniką w kwietniu br. zostali oskarżeni o naruszenie wytycznych dotyczących dystansu społecznego, a ośmiu aresztowano za odmowę opuszczenia terenu placówki.

Chociaż dochodzenie policyjne w sprawie incydentu z tego tygodnia jest w toku, tożsamość sprawcy nie jest tajemnicą.

Tayler Hansen, konserwatywna osobowość mediów społecznościowych, przyznał się na Twitterze do odpowiedzialności za graffiti „Baby Lives Matter”.

Hansen jest twarzą kampanii mającej na celu malowanie „Baby Lives Matter” na drogach w pobliżu ośrodków zdrowia kobiet w całym kraju.

Na Twitterze zgromadził 16 013 obserwujących osób i zarobił ponad 18 000 USD, licząc od swoich działań za pośrednictwem finansowania społecznościowego.

Hansen namalował swój slogan w Richmond w stanie Wirginia, Salt Lake City i Waszyngtonie.

Hansen współpracuje przy zbieraniu funduszy z Arsenal Media Group, firmą produkcyjną specjalizującą się w marketingu wpływowym, która zachwala treści, które stworzył dla konserwatywnych polityków.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
krab

38 zdrowych pokarmów, które w naturalny sposób pomogą ci uzyskać więcej energii w ciągu dnia

Next Article

Petycja do Białego Domu o dochodzenie w sprawie Billa Gatesa za "zbrodnie przeciwko ludzkości" zdobyła oszałamiającą liczbę podpisów

Related Posts
Total
0
Share