Petycja do Białego Domu o dochodzenie w sprawie Billa Gatesa za “zbrodnie przeciwko ludzkości” zdobyła oszałamiającą liczbę podpisów

Petycja o zbadanie Billa Gatesa pod kątem „zbrodni przeciwko ludzkości” i „błędów w sztuce lekarskiej” zyskała 675 tyś. podpisów od zainteresowanych obywateli, prawie trzykrotnie wymaganą do uzyskania odpowiedzi od Białego Domu.

Petycja „My People” zwraca się do rządu federalnego o wezwanie Kongresu do zbadania Fundacji Billa i Melindy Gatesów, stwierdzając, że „Kongres i wszystkie inne organy zarządzające są zaniedbane do czasu zakończenia dokładnego i publicznego dochodzenia”

Petycja utworzona 10 kwietnia osiągnęła próg 100 tyś podpisów w ciągu kilku dni i jest obecnie jedną z najpopularniejszych petycji na stronie.

Jak wyjaśnia strona internetowa Białego Domu  „We the People”,  platforma petycji umożliwia każdemu obywatelowi amerykańskiemu „zostanie agentem zmian” – a jeśli petycja uzyska 100 tyś podpisów w ciągu 30 dni, Biały Dom „upewni się, że wpłynie przed odpowiednimi ekspertami ds. polityki” :

„We the People to platforma, która umożliwia amerykańskiej opinii publicznej podjęcie takich działań jak nigdy dotąd – jest to sposób, aby każdy, gdziekolwiek, mógł porozmawiać bezpośrednio z rządem i stać się agentem zmian”

„Dzięki We the People możesz łatwo utworzyć petycję online, udostępnić ją i zebrać podpisy. Jeśli zbierzesz 100 tyś podpisów w ciągu 30 dni, przeanalizujemy Twoją petycję, upewnimy się, że dotrze ona do odpowiednich ekspertów ds. Polityki i udzielimy oficjalnej odpowiedzi”

Petycja „My People” jest dostępna tutaj >> LINK

Robert F. Kennedy Jr., bratanek byłego prezydenta Johna F. Kennedy’ego, również ostro skrytykował Gatesa za to, co opisuje jako „mesjańskie przekonanie, że został wyświęcony, by ratować świat za pomocą technologii”

„Szczepionki są dla Billa Gatesa strategiczną filantropią, która zasila jego wiele firm związanych ze szczepionkami (w tym ambicję Microsoftu, by kontrolować globalne przedsiębiorstwo Vac-ID) i daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną – ostrze korporacyjnego neoimperializmu” – napisał Kennedy Jr.

„Obsesja Gatesa na punkcie szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że został wyświęcony, by ocalić świat dzięki technologii i boskiej chęci eksperymentowania z życiem słabszych ludzi”

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Baby Lives Matter

Mural ‘Baby Lives Matter’ naprzeciw kliniki Planned Parenthood

Next Article

Niemiecki Bestseller "Koronawirus. Fałszywy alarm?"

Related Posts
Total
0
Share