WhatsApp dodaje niestandardowe naklejki i nowe opcje formatowania tekstu na Androidzie

WhatsApp, newsinsider
WhatsApp, newsinsider

WhatsApp dodał nową, niestandardową opcję tworzenia naklejek w systemie iOS.

Opcja ta umożliwia edytowanie obrazów z aparatu w celu uzyskania własnych, unikalnych kombinacji wizualnych.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by WhatsApp (@whatsapp)

Jak widać na tym przykładowym klipie, proces ten zasadniczo umożliwi Ci utworzenie własnych cyfrowych naklejek przy użyciu istniejących dodatków i narzędzi WhatsApp.

Dla jasności, możliwość tworzenia naklejek ze zdjęć jest dostępna w aplikacji od około roku ( przynajmniej na iOS ), umożliwiając wycinanie elementów ze zdjęć w celu uzyskania niestandardowych wizualizacji.

Ale teraz będziesz mógł także dodawać inne elementy, takie jak grafika, rysowane aktualizacje, animowane efekty i nie tylko.

Jak pokazano na powyższym klipie, proces jest dość prosty. Najpierw tworzysz naklejkę na podstawie istniejącego obrazu w galerii urządzenia, a następnie dodajesz dowolne elementy. Dzięki temu nowemu procesowi możesz także edytować wcześniej utworzone naklejki.

Może to być zabawny dodatek, zapewniający kolejny sposób na zwiększenie zaangażowania i interakcji dzięki ciekawym, kreatywnym elementom.

Z drugiej strony WhatsApp udostępnia także nowe opcje formatowania tekstu na Androidzie , dzięki którym możesz dodawać bloki kodu, cudzysłowy, wypunktowania i nie tylko.

Jak donosi WABetaInfo , nowe opcje formatowania są dostępne od jakiegoś czasu na iOS, ale teraz pojawią się także na Androidzie, zapewniając więcej opcji komunikacji w aplikacji.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
reżim Tuska, newsinsider

Mocny sygnał reżimu Tuska do służb: Nie wolno wam dotykać korupcji wśród elit !

Next Article
wośp, newsinsider

WYSTRZAŁOWY finał WOŚP

Related Posts
Total
0
Share