Elon Musk jest ostatnim miliarderem, który został wezwany do sądu w sprawie Jeffreya Epsteina Virgin Island

Elon Musk, newsinsider
Elon Musk Jeffreya Epsteina Virgin Island, newsinsider

Elon Musk został dziś ostatnim miliarderem wezwanym do sądu w sprawie Jeffreya Epsteina Virgin Island. Podobno od zeszłego miesiąca próbował uniknąć doręczenia.

Elon Musk został wezwany przez Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych w ramach pozwu przeciwko JPMorgan Chase w związku z rzekomym ułatwianiem przez bank handlu towarami seksualnymi Jeffreya Epsteina.

Według zgłoszenia, Wyspy Dziewicze próbowały przesłuchać Muska od końca kwietnia, ponieważ Epstein „mógł skierować lub próbował skierować” Muska jako klienta do JPMorgan.

„Rząd skontaktował się z radcą prawnym pana Muska za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby zapytać, czy byłby upoważniony do przyjęcia usługi w imieniu pana Muska w tej sprawie, ale nie otrzymał odpowiedzi potwierdzającej lub zaprzeczającej jego upoważnieniu”, czytamy w zgłoszeniu ( Źródło ).

Epstein i Musk byli znanymi partnerami biznesowymi.

Według reportera śledczego Whitneya Webba, Epstein zapewnił Muskowi kontakty biznesowe, pomagając mu założyć Teslę i SpaceX. Brat Elona, ​​Kimbal Musk, zasiada w zarządzie Tesli i SpaceX, a także spotykał się z jedną z dziewczyn Epsteina. (Źródło: One Nation Under Blackmail: Obrzydliwy związek między wywiadem a przestępczością zorganizowaną, który dał początek Jeffreyowi Epsteinowi , Whitney Webb, tom 2, strona 55).

W artykule z 2020 roku opublikowanym w The Sun, była żona Muska, Talulah Riley, zaprzeczyła „naprawdę okropnym” plotkom, że Ghislaine Maxwell wybrała ją na „pannę młodą” Muska, chociaż przyznała, że ​​ona i jej ówczesny mąż Musk byli zabawiani w domu Jeffreya Epsteina w Nowym Jorku ( Źródło ).

Miliarderzy Sergey Brin, Thomas Pritzker, Mortimer Zuckerman i Michael Ovitz otrzymali wezwania sądowe w ramach procesu sądowego przeciwko JPMorgan

Musk dołącza teraz do stale rosnącej listy miliarderów, którzy zostali wezwani do sądu w sprawie Jeffreya Epsteina na Virgin Island, w tym Thomasa Pritzkera, prezesa wykonawczego Hyatt Hotels, Sergy Brina i Larry’ego Page’a, współzałożycieli Google, Michaela Ovitza, inwestora venture capital i współtwórcy -założyciel Creative Artists Agency, Mort Zuckerman, miliarder z branży nieruchomości, który jest właścicielem US News & World Report, oraz Jamie Dimon, dyrektor generalny JPMorgan Chase.

Współzałożyciel Google wśród miliarderów wezwany do sądu w sprawie Jeffreya Epsteina.

Współzałożyciel Google, Larry Page, najwyraźniej gdzieś się ukrywa i unika wezwania do sądu, więc Wyspy Dziewicze żądają zamiast tego wezwania firmy macierzystej Google Alphabet ( Źródło ).

Dziennikarz śledczy Whitney Webb napisał, że Jeffrey Epstein zdobył większość swojego majątku od trzech mężczyzn: Lesliego Wexnera, Donalda Trumpa i Billa Gatesa ( Źródło ).

Zastanawiam się, czy ci trzej mężczyźni zostaną ostatecznie wezwani do sądu w sprawie US Virgin Island?

Peter Flaherty, który jest prezesem National Legal and Policy Center, a także udziałowcem firmy Berkshire Hathaway należącej do Warrena Buffeta, został aresztowany podczas dorocznego zgromadzenia akcjonariuszy Berkshire Hathaway za propozycję ustąpienia Warrena Buffeta ze stanowiska prezesa zarządu i CEO, aby ktoś inny, kto nie był powiązany z Billem Gatesem i Jeffreyem Epsteinem, mógł przewodzić firmie.

Inwestor Berkshire Hathaway aresztowany przez Warrena Buffeta na zgromadzeniu akcjonariuszy za wskazanie powiązań z Billem Gatesem i Jeffreyem Epsteinem.

Kto będzie następnym współpracownikiem Epsteina wezwanym do sądu w tej sprawie?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Flaherty potępił finansowanie Fundacji Billa i Melindy Gatesów przez Buffeta

Inwestor Peter Flaherty aresztowany na zgromadzeniu akcjonariuszy za wskazanie powiązań z Billem Gatesem i Jeffreyem Epsteinem

Next Article
Dochodzenie FTC wykazało, że firma Ring, którą Amazon nabył w 2018 r., naruszyła prywatność swoich klientów

Amazon zapłaci 5,8 miliona dolarów za szpiegowanie klientów za pomocą ich kamer Ring

Related Posts
Total
0
Share